21 Mart 2013

Turkcell Hat Kesilmesi Sorunu!

Ocak ayı içerisinde Turkcell Vınn cihazının yurt genelinde bağlantısının kesilmesiyle hayati önem taşıyan dosyalarımı yollayamadım, arayıp şikayette bulunduğumda yapacak bir şey yok dediler. Sözde ülkenin en önde gelen GSM operatörü, cihazı alırken 12 ay taahhüt istiyor karşılığında interneti 3G çeken her yerde erişimi sağlayacağım diyor ve saatlerce bağlantı yok!

Ben sözleşmeden erken çıkıp taahhüdü bozunca bedelini ödüyorum, ancak Turkcell taahhütünün karşılığını yerine getiremeyince: "Elimizden gelen bir şey yok, teknik arıza" diyor. Ben bedel ödeyip aradaki farkı ödüyorsam Turkcell'de verdiği sözü tutmamanın bedelini ödemelidir! Müşteriyim ve sonuna kadar haklıyım!

Süleyman 83 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 02 Nisan 2013

    Tam bir berbaatlık silsilesi, adamlar arıyor yapacak bir şeyimiz yok diyor ya! Sakın Vınn cihazı filan almaya kalkışmayın, adamlar sözde şikayet için geri dönüyorlar, yapacak bir şey yok bağlantı sorunu diyorlar bu ne yüzsüzlük ya? Fatura ödemezsiniz gecikir filan anında faiz işler, ama şebeke çekmez internet olmaz Turkcell'in yapacak bir şeyi olmaz! Uzak durun bu Vınn'dan da Turkcell'den de müşteri memnuniyeti filan yok... BİMER'e de şikayet edeceğim!!!

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön