Turkcell Hat Kendiliğinden Kesiliyor!

Cihan Y. |

Telefonumda mobil internet (2G/3G) kullanmaya başladığımdan beri, telefon hattım gün içerisinde 3-4 kez 15'er dakikalığına kesiliyor. Şebeke yok sadece acil arama yazısı görüyorum. Çok kez zor durumda kaldım. İş görüşmelerim ve bankacılık işlemlerim yarıda kaldı. Maddi olarak bir kaybım bile olmuş olabilir.Ayrıca kullanamadığım bir hizmet için para ödüyorum.

Bu durumu Turkcell yetkililerine telefonda anlatmaya çalıştığımda ise telefon suratıma kapatıldı. Bilinçli mi yapıldı bilmiyorum ama şikayetimi anlatamadan görüşme kesildi. Daha sonrasında geri dönüş bekledim ama beklediğimle kaldım,kimse geri dönmedi. Turkcell eğer şikayetimi çöz(e)mezse telefon hattımı taşımaya kadar götürebilirim mevzuyu.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan Y.
  27 Eylül
  22:25

  şikayetimi yapalı tam 1 ay oldu. hala ses seda yok. Tcell kalitesini gerçekten müşterilerine cevap bile vermeyerek nasıl da belli ediyor!! bravo tcell. hala parasını ödeyip de alamadığım hizmet için üzülüyorum! hak ise -ki hak- hakkımı helal etmiyorum.

 • 02 Eylül
  11:14

  Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş