01 Aralık 2014

Turkcell Hat Kapattım Gelen Fatura...

53305730** Vınn hattımı (5Gb limitinde duran ve 25 TL taahhütlü fiyat) taahhüt sürem bittikten sonra 25 Kasım 2014'de kapatmak için bayiye gittim. 30 Kasımdan önce kapatamıyoruz dediler. İyi dedim 1'inde gittim verdim dilekçeyi. 1 hafta içinde kapanır dedi.

Şimdi fatura geldi 40 TL... Sebebini sordum, taahhüt bitince 4Gb bir tarife açmışlar bana sormadan birde 5Gb olanı devam ettirmiştir. Bana sormadan nasıl açarsın dedim otomatik oluyor sistem mistem saçmaladı. Olmaz olsun dedim ve ödedim. Bu mesaj şikayetten çok kamuoyu bilgilendirme amaçlıdır.

Mustafa 325 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 05.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize son faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön