23 Ağustos 2013

Turkcell Hat Kapanması!

Turkcell'den bir data hattım ve bir faturalı telefon hattım var. Data hattımın borcunu ödemediğim için borcu olmayan diğer hattımı kullanıma kapattılar. Arıyorum müşteri temsilcisini diyorum taksitle ödeyim data hattımın borcunu! tamam diyorlar ama diğer hattınızı açamıyoruz taksitleri bitmeden açılmazmış. Böyle bir şey var mı? Üstünüze adınıza başka hangi hat olursa olsun kısıtlanırmış. Şikayet ediyorum cevap vermiyorlar bende Turkcell'i bırakacağım. Ben hastanede çalışıyorum Turkcell'i tanıdığım herkese söyleyeceğim bırakın değiştirin hattınız diye.

Birhan 237 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizi 28.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön