Turkcell Hat Kapanması!

Birhan K. |

Turkcell'den bir data hattım ve bir faturalı telefon hattım var. Data hattımın borcunu ödemediğim için borcu olmayan diğer hattımı kullanıma kapattılar. Arıyorum müşteri temsilcisini diyorum taksitle ödeyim data hattımın borcunu! tamam diyorlar ama diğer hattınızı açamıyoruz taksitleri bitmeden açılmazmış. Böyle bir şey var mı? Üstünüze adınıza başka hangi hat olursa olsun kısıtlanırmış. Şikayet ediyorum cevap vermiyorlar bende Turkcell'i bırakacağım. Ben hastanede çalışıyorum Turkcell'i tanıdığım herkese söyleyeceğim bırakın değiştirin hattınız diye.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  13:00

  Müşterimizi 28.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 23 Ağustos
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.