23 Mart 2013

Turkcell Hat Kapama İşlemi!

19 Marttan bu yana hattın iptali için bayiiye gitmeme rağmen her defasında sistem hatası nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz, daha sonra gelin diyerek ertelediler. Hesap kesim tarihinden (25 Mart) önce kapama işleminin gerçekleşmesini yeni bir fatura ödemek istemediğimi belirtmeme rağmen sistem hatası işlem yapamıyoruz dediler.

Bugün işlemi yaptılar ancak kapama işleminin 48 saat sonra gerçekleşeceği için bir fatura daha çıkacağını söylediler. Fatura ödeme TL yükleme işlemlerinde hiçbir sistem hatası vermeyen Turkcell’de kapama işlemine gelince hep sistem hatası olmasını esefle kınıyor son dönem
faturanın operatör kusurundan kaynaklı olması nedeniyle ödemeyeceğimi bildirmek istiyorum.

Mehmet 485 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön