13 Şubat 2014

Turkcell Hat İptali Yapılmamış!

530334*** numaralı vınn hattımın bir yıllık taahhütlü sözleşmesi sona erdi ve hattımın iptali için yirmi gün önce TİM'den hattımın iptalini talep eden dilekçe ile başvurdum ve yedi gün içinde hattımın kapatılacağı belirtildi. Hattım kullanıma kapandı, Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda geçersiz numara olarak belirtildi ve internet hesabım da kapandı.

Bana gönderilen fatura, bırakın hattın kapatılmasını, her zamankinden daha yüksek ve bir sonraki hesap kesim tarihim bildirilmiş. Müşteri hizmetlerinden ilgili birime ulaşamıyorum. Hattımın ivedilikle kapatılmasını ve yanlış faturalamanın düzeltilmesini talep etmekteyim.

Gizem 76 Okunma

Cevaplar

  • Gizem14 Şubat 2014

    faturamla ilgili bir düzeltme yapılmayacakmış. hattı hiç kullanmamış olmama rağmen on beş gün için bir aylık fatura kesmişler. en azından tekrar fatura gönderilmeyeceğini belirttiler, buna da şükür. teşekkürler şikayetvar.com.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 13.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Hat İptal Süreci ve 10.02.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön