Turkcell Hat İptali Yapılmaması!

Zehra T. |

Babamın vefat etmesi üzerine yaklaşık 10 gün önce Nevşehir'de Turkcell bayisini babamın kullandığı hattı kapattım üzere gittim. Ölüm belgesi ve mirasını belgesi ile birlikte kapatma talebimi bildirdim. Talebimin alındığını en kısa sürede kapatılacağı söylendi. Bugün hala hattın kapanması üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Hat talebi ile ilgili hiçbir bayiler bir giriş olmadığı belirtildi. 10 gündür fatura işlemeye devam ediyor. 1 fatura daha ödetmek için mi yapılıyor bu merak ediyorum açıkçası. Bu olay üzerine kendi kullanmış olduğum hattımı Turkcell'den taşıdım. Ve hat iptali için tekrar bayiye gitmem gerektiği söyleniyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  09:53

  Müşterimiz ile 03.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Mayıs
  09:47

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.
  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.