30 Haziran 2015

Turkcell Hat İptali Sorunu!

Ben yurt dışına taşındığımdan dolayı Türkiye'de bulunan adıma kayıtlı 0532 77*** - 0532 4644*** numaralı hatlarımı iptal ettirmek için 22 Haziran 2015 tarihi 11:00 civarında 0216 633*** no.lu faksa Turkcell'in tarafıma mail ile gönderdiği iptal formu ve nüfus cüzdanımı faksladım dilekçemde irtibat numarası olduğu halde (yurt dışı açık telefondan aranması gerektiği not düşülerek) o günden bu yana tarafıma hiçbir şekilde ne mail yolu ile ne de telefon ile aranmadığım gibi hattı aradığımda iptal yapılmadığını görüyorum.
Yeni fatura dönemine girdi benden resmen haksız kazanç sağlanıyor. Buradan da sonuç alamazsan hukuki yollara başvuracağım.

Gülgün 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön