20 Mart 2013

Turkcell Hat İptali Hala Yapılmadı!

2 gündür TİM'in kapısını çalıyorum. Ve oturduğum yere de uzak olduğu için çok zamanımı harcıyor. 18 Mart 2013'te TİM'e gittim. Daha öncesinde 530951**** numaralı hattımın iptali için müşteri temsilcisini aradım ve TİM'den halledeceğimi söyledikleri için gittim. Sistemin olmadığını söyleyip bana yarın gel dediler.

Bugün yine gittim ve fatura iptali için geldiğimi söyledim bana sıra fişi verdiler. Yarım saatten fazla bekledim ve kalkıp yanlarına gittiğimde bana sabahtan beri sistem yok denilince Turkcell'in kendine hayrı yok dedim. Ve sırf bu iptal için bugün bir sürü işimi ertelemek zorunda kaldım çünkü faturanın faize uğramasından korkuyorum. Hattın iptalini istiyorum ne şekilde olursa olsun.

Yavuz 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizi 22.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön