14 Mayıs 2013

Turkcell Hat İptali!

23 nisan 2012 de Turkcell'e geçiş yaptım taahhütlü olarak. Hattımı iptal ettirmek istedim ve 2 farklı Turkcell bayisine gidip taahhüt tarihim ne zaman biteceğini ve başka bir hatta ne zaman geçiş yapabileceğimi sordum. Taahhütümün 1 yıllık olduğunu ve 23 nisan 2014 tarihinde biteceğini ve başka bir hatta geçiş yapabileceğimi söylediler bana.

Ben de bu bilgiye güvenerek numara taşıma talimatı verdim. ve 23 nisan 2013 günü hattım başka bir operatöre taşındı. Fakat bugün 100 küsür liralık bir ücret yansıtıldığını öğrendim faturama. Hattımı erken iptal ettirdiğimden dolayı olduğu söylendi. Bu konu hakkında ciddi şekilde mağdurum. bana verilen bilgiyle hareket ettim ve ciddi şekilde mağdurum.

Orcun 2.036 Okunma

Cevaplar

  • Orcun29 Mayıs 2013

    konuyla ılgılenılecegıne daır mesaj 16 mayısta yazıldı ama hala en ufak bir girisim yok.. tesekkurler turkcell..

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Orcun15 Mayıs 2013

    bu arada tarihi yanlıs gırmısım 23 nisan 2014 degil 2013 te bitiyordu taahhutum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön