31 Temmuz 2014

Turkcell Hat İptal Sonrası Hatalı Fatura Çıkardı.

Turkcell hattımdan başka operatöre geçiş yaptım. Sonrasında Turkcell fatura geldi ayrıntılarda "12 günlük ücretlendirme " bedeli yazılmış ama tüm ayın paket bedeli toplam ücrete yansıtılmış.
Verilmeyen hizmetin ücreti olmamalı. Benim anlaşmamda ayrılma durumunda tüm ayın ücreti alınır yazılı değil. Hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Cafer 1.501 Okunma

Cevaplar

  • Cafer05 Ağustos 2014

    Turkcell yetkilisi aradı.12 gün kullanıma 30 gün üzerinden ücret alınmasının yasal dayanağını sordum. bilmiyor. verilmeyen hizmetin bedeli alınmaz tüketici kanununa göre ama Turkcell nasıl olsa 3-5 kuruş için kimse uğraşmaz diye kanunlara uymaya özen göstermiyor.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 01.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.07.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön