07 Mayıs 2015

Türkcell Hat İptal Edildi Dediler, Tekrar Fatura Çıkardılar!

Hattım benim olmadığını defalarca dilekçeyle bildirmeme rağmen ve faturasını ödedikten sonra teyit amaçlı müşteri hizmetlerini aradığımda 3 müşteri temsilcisi de hattın iptal oldu denilmesine rağmen yeniden fatura gönderdiler.

Haciz aşamasından sonra ödedim. Hattı aradığımda yanlış bir numara çevirdiniz diyordu. Yanlış diyen numaraya hala faturaya çıkartıyorlar. Zaten TİM'den yanıltıldım, tekrar nüfus kağıdıyla güvenip gitmemi nasıl bekliyorlar?

Çağla 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimizi 07.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön