Türkcell Hat İptal Edildi Dediler, Tekrar Fatura Çıkardılar!

Çağla A. |

Hattım benim olmadığını defalarca dilekçeyle bildirmeme rağmen ve faturasını ödedikten sonra teyit amaçlı müşteri hizmetlerini aradığımda 3 müşteri temsilcisi de hattın iptal oldu denilmesine rağmen yeniden fatura gönderdiler.

Haciz aşamasından sonra ödedim. Hattı aradığımda yanlış bir numara çevirdiniz diyordu. Yanlış diyen numaraya hala faturaya çıkartıyorlar. Zaten TİM'den yanıltıldım, tekrar nüfus kağıdıyla güvenip gitmemi nasıl bekliyorlar?

Etiketler :

Abonelik İptal Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  14:46

  Müşterimizi 07.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Mayıs
  11:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.