Turkcell Hat Evimde Hiçbir Şekilde Çekmiyor!

İbrahim U. |

2015 Şubat ayında çekim sorunu ile ilgili şikayet kaydı oluşturuldu. 3 hafta sonunda bana sorunun giderildiği ve düzeldiği söylendi fakat hiçbir şekilde sorun giderilmedi. Merkez ilçede Turkcell çekmemesi akıl alır gibi bir şey değil. Bugün yani mayıs ayında tekrar şikayetçi olmak için aradım henüz eski şikayetiniz sonuçlanmamış kaydınızı alamıyoruz dediler. Evimde 4 Turkcell hat var toplamda en kısa zamanda hepsini iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim U.
  20 Mayıs
  13:38

  Ben hem ınternet üzerinden hem de 532 müşteri hizmetlerinden ulaştım fakat arıza talebimi alamadılar. Ben bunu anlatmaya calışıyorum. Siz hala bana 532 arayın diyorsunuz. Çağrı merkezi çalışanı bununla ilgili yapabileceğim bir şey yok arızanız hala sonuçlanmamıştır diyor.

 • 14 Mayıs
  08:58

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Mayıs
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.