26 Şubat 2013

Turkcell Hat Devrinde 2 Paket Ücreti Tahsil Edilmek İsteniyor!

5 şubat 2013 Turkcell e hattımı taşıdım ve fatura kesim tarihi 25 şubat oldu.Edirne de Tim tarafından fatura kesiminden önce başvurmam söylendi.ayın 23 itibarı ile BTK tarafından belirtilen esaslara uygun olarak hattımı kendi üzerime almak için başvurumu yaptım ve hattı kendi üzerime aldım.

Fakat 25 şubat tarihi ile kesilen faturamda hem 5 şubattaki paketin ücreti yansıtıldı. Hemde 23 şubattaki paketin ücreti 25 şubatta tam olarak faturada tahsil edilmek isteniyor. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede herhangi bir şey yapılamayacağı bilgisini aldım.Aynı anda aynı numaraya aynı tarih aralığıyla iki paket ücreti kesilmesi ile ilgili olarak gerekli düzeltme işleminin yapılmasını rica ediyorum.

Serhat 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön