31 Ağustos 2013

Turkcell Hat Devri İçin Ücret İstiyor!

Aksaray İli Ortaköy İlçesi sene 2006-2007 tam hatırlamıyorum ama kampüscell ve içinde 500 + 500 kontör olan hat satın aldım. Fakat daha sonra Turkcell online işlemlere girdiğimde hattın benim adıma açılmamış olduğunu gördüm. Online işlemlerden bilgilerimi güncelledim fakat Turkcell iletişim merkezine gittiğimde hattımın hale R. Ç. adında birine açılmış olduğu söylendi.

Hattımı üzerime almalarını söylediğimde ise bana 39 TL hiçbir hukuki dayanağı olmayan bir ücret talep edildi. BTK yönetmeliği açık, Zonguldak Güven Teknoloji Turkcell İletişim Merkezi bunu bilmiyor mu? Hat devri ücretsiz yapılmazsa BTK'ya şikayet edeceğim.

Sinan 123 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 11.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Geçici Süreli Devir süreci ve devir ücreti hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Sinan 09 Eylül 2013

  9 gün oldu ne arayan var ne soran

 • Sinan 06 Eylül 2013

  en kısa süre bir türlü gelmiyor??????????? Neden acaba

 • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön