20 Eylül 2013

Turkcell Hat Devir İşleminde Yanlış Bilgilendirdi!

Turkcell telefon hattımın üstüme devrinde yanlış bilgilendirme yapılmıştır. Hattı üstüme almadan önceki tarifem Full Paketti. Devirden sonra geçtiğim tarife ise Hepsi Paketti. Bana söylenene göre: mevcut faturanın hesaplamasına, devir işlem gününe kadar olan dakika/sms/3G internet kullanımı Full Paket birim fiyatlarından yansıyacak ve kalan günlerdeki birim kullanımları da hepsi paket üzerinden yansıyacaktır.

Ayrıca 45 TL'lik (normalde 39 TL'imiş) devir ücreti de faturaya yansıtılacaktır. Güncel faturam şu an Full Paket+Hepsi Paket+Devir ücreti şeklinde gözükmekte. BTK'nın duyurusuna göre de 1 ekim'e kadar devirler ücretsiz olmalıdır. Fazladan alınan ücretler faturamdan düşülmelidir.

Ömer 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön