31 Ocak 2014

Turkcell Hat Devir İşlemi Yapmadı.

Vefattan dolayı üstüme devralmak istediğim 533 ile başlayan Avea hattımı gerekli işlemler için defalarca abonelerin bayileriyle görüştüm. Daha sonra bana dedikleri hattı iptal ettirip havuza düşmesi sonra Turkcell'den kendi üstüme almamdı ve bu işlemin numara iptalinden sonra 48-72 saat arası gerçekleşeceğini söylemelerine rağmen bugün (hattın kapandığı gün) müracaat ettiğimde 30 gün içinde gerçekleşeceğini söylediler.

Şu anda telefon numaramı kullanamıyorum ve işlerimde de büyük bir sıkıntı yaşadım. Beni bu işleme yönlendirmelerine rağmen şu anda 30 gün gibi bir süreden bahsediyorlar. Hattımın bir an önce açılmasını ve üstüme devrolmasını istiyorum.

Cenk 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizi 31.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön