05 Eylül 2013

Turkcell Hat Devir İşlemi İçin Ücret Talep Ediyor!

BTK'nın başkası adına kayıtlı hattı üzerine almayla ilgili 2012/DK-14/453 no'lu kararının, söz konusu işlemin 1 Ekim 2013 tarihine kadar ücretsiz yapılacağını ön görmesine rağmen Turkcell devir işlemi için 40 TL talep etmektedir. Gerekçe olarak ise kararın güncellendiği ve son kararda mali yükümlülüklerin hat sahibi tarafından karşılanacağının ön görüldüğü sunulmaktadır.

İlk karar kapsamında bu haktan faydalanabilmiş tüketiciler söz konusuyken henüz devir yapmamış tüketicilerin mağdur edilmesi tüketici hakları açısından yakışık almamaktadır. Turkcell'in konuyla ilgili müşteri memnuniyetini dikkate alır bir tavır sergilemesini aciliyetle bekliyorum.

Eser 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Süreli Devir işlem süreci ve ücretlendirmesiyle ilgili bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön