11 Şubat 2014

Turkcell Hat Değişikliğine İzin Vermedi!

7 yıldır aynı Turkcell hattını kullanıyorum. Geçenlerde telefonumu değiştirdiğim için daha iyi bir tarife için hattımı başka bir operatöre taşımak istedim. Hattım benim üzerime değilmiş bunu öğrendim. Sonra hattı 45 lira verip üzerime aldım ve 16 lira daha verip hattımı nano karta çevirttirdim. Daha sonra başka operatöre hattımı taşımak için başvurduğumda Turkcell bunu izin vermedi. Sebebi de hattı üzerine aldığında 8-9 ay hattı başka bir operatöre taşımak yasakmış. Böyle şey mi olur ya. İnsanları kendilerine köle yapıyorlar.

Ahmet 153 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Süreli Devir hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön