Turkcell Hat Değişikliği Sonrası Kalan Bakiyelerin Ödenmemesi...

Serhan V. |

Geçtiğimiz aylarda Turkcell'den aldığım hizmeti sonlandırdım. Hat üzerinde kalan meblağ ile ilgili geri ödeme yapılacaktı, fakat hiçbir şekilde iletişime geçilmedi. Site üzerinden ben de iletişime geçemiyorum. Turkcell müşterisi olmayınca iletişime dahi geçemiyorsunuz Hat kapatlırken hatta olan tutarın Lösev'e transfer edilmesini iletmiştim.

Dekontun da e-mail adresime gönderilmesini rica etmiştim. Ne böyle bir işlem yapıldı, ne de tutar iadesi ile ilgili bir bilgilendirme yapıldı. Hattımda ki tutarın başka bir vakfı'na aktarılmış olmasından korkuyorum. Konuyla ilgili birim iletişime geçip bilgilendirme sağlarsa sevinirim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan V.
  05 Ekim
  11:45

  Arayıp da ulasamamaniz mümkün değil. "Aradik ama ulaşamadık" Klişe laflarla bir yere kadar... Ulaşmak istediğiniz takdirde elinizin altında telefon var, dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Yeter ki ulaşmak gibi bir amacınız olsun...

 • 05 Ekim
  09:04

  Müşterimizi 05.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serhan V.
  04 Ekim
  23:58

  Editör arkadaş yine şikayeti kırpmış biçmiş, kafasına göre bir şikayet oluşturmuş. Bari Ensar Vakfı'na transfer edilmiş olmasından korkuyorum kısmını makaslamasaydınız! Hadi makasladınız, o cümle ne öyle arkadaş?

 • 30 Eylül
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.