22 Ocak 2014

Turkcell Hat Borcu Ödemesini Yapamıyorum.

Turkcell avukatlık olduğum dosyam ile ilgili bugün Avukat F... hanım bürosunu aradım. R.... hanımın konu ile ilgilendiğini söylediler ve aktardılar fakat bu kadar kötü konuşma ben hiç görmedim. Ödeme yapacağım tarihi söylüyorum banane sizin ödeme yapacağınız tarihten 1 hafta içinde ödeyin yoksa icra gönderirim tarzında. Ne Turkcell'e yakışan bir konuşma tarzı bu ne de çözüm odaklı çalışan bir firma yetkilisinin konuşma tarzı. Konu ile ilgili gerekirse Tüketici Hakları Mahkemesine dava açacağım bu kişi hakkında da hakkımı arayacağım. Karşısındaki müşterinin her şeyden önce oradan geçindiğini ve bir firmayı temsil ettiğini unutmadan konuşan birinin dosyama bakmasını talep ediyorum.

Ceylan 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 23.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön