16 Mayıs 2016

Turkcell Hat Aşım Ücreti!

6 ay kadar önce güvendiğimiz Turkcell' den faturalı hat aldım 25 TL karşılığında 1 GB internet +500 dk+500 mesaj hakkım oldu satıcıya sorduğumda dakika GB mesaj hakkım bittiğinde otomatikman biteceğini mesaj ya da telefondan yeniden açabileceğimi söyledi ve hattı aldım daha sonra faturam 30 TL aşağı hatta 40 TL'den aşağı gelmedi.

Her neyse sorun esasında 1 GB internetim bittiğinde otomatikman 200mb daha geliyor ve bu 5 TL karşılığında devam ediyor her defasında bu konuşma paketim ve mesaj paketimde de aynıymış yahu arkadaşım neden otomatikman geliyor benim isteğime bağlı gelmesi lazım değil mi?

Arıyorum 3 TL karşılığında kapatabileceklerini söylüyorlar ne kadar adaletsiz bir firmasınız, çevremdeki insanlara ailemdeki insanların tümüne sizi şikayet edip ,kaç kişiden geri dönüş alabilirsem alacağım bu durum düzelmediği sürece Turkcell karşıtı biri olacağım. 4. defa aradım...

Mehtap 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimize 14.05.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön