17 Ağustos 2013

Turkcell Hat Alırken Numara Seçme İmkanı Sunulmuyor!

Turkcell'den 532'li şu anda boşta olan (kullanılmayan) kendi belirlediğim bir numara almak istiyorum. Fakat Turkcell iletişim merkezleri bunu yapamadıklarını hali hazırda ellerinde mevcut olan bir numara alabileceğimi söylüyorlar.

Poyraz 856 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 20.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön