15 Aralık 2014

Turkcell Hat Aldım Pişman Oldum!

Turkcell'in saha satıcılarından hat aldım. Satıcın hatların içindeki tarifelerle ve kontratıyla ilgili söylediği her şey yalan. Sırf hattı satmak için yaptıkları kelime oyunları. Kontrat yok ve ayda 20 TL ödeyeceğimi söylediler şuan 51 TL fatura ödüyorum. Tarifede 1gb net 500 dk var dendi ama hattın içinde sadece 20 TL karşılığı 100 TL veriyorlar onu da sadece aramaya kullanabiliyorsun. Vınn hattında 8 GB var dediler 20 TL karşılığında ama 6 GB'a 35 TL ödüyorum şuanda. Turkcell müşteri hizmetleriyle kanka oldum gece gündüz konuşuyoruz sürekli farklı yerlere çekiyorlar. Sorduğum şeyi unutturuyorlar.

Yakup 1.512 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizi 16.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön