28 Ağustos 2015

Turkcell Hat Açma Ücreti.

Normalde faturamın 90 lira gelmesine rağmen Turkcell hesabım uygulaması indirip fatura tutarını öğrenmek için uygulamaya girdiğimde şok oldum 16 TL hat açma ücreti eklenmiş kardeşim yapmayın yazıktır günahtır ya, insanları saf yerine koyuyorsunuz ve ilk adını görünce gülmemek için kendimi zor tuttum, yakında Turkcell tabelasının yanına ek bir yazı yazacak yanıltmaya adam arıyoruz diye.

Turkcell'e olan borcum bittiği günü başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum, yeter artık bıktım usandım, ne koparırsak kardır mantığıyla yürüyorsunuz, artık 3 TL'den 8 TL'ye çıkarılmış tesis vergileri vs. Hiç saymıyorum onlar Allah'ın emri olmuş ve birde yuvarlama farkı var, kardeşim yuvarlamayın illalah ettirdiniz.

İbrahim 414 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 02.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hat açma ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön