21 Haziran 2016

Turkcell Hat Açma Kapama Bedeli!

Malumunuz bulunacağı üzere iki yıldan fazla süredir Turkcell hat kullanmaktayım. Uzun zamandır da memnunum. Öğrenci olduğum için son zamanlarda maddi anlamda durumum iyi değildi. Ortalama benimle aynı özellikte konuşma, internet ve SMS kullanan diğer mobil şirketlerine oranla abartısız iki kat daha fazla fatura ödemekteyim, hem de bile bile.

Lafı fazla uzatmadan hattımı ödeyemediğimden kapattılar. Açtırma bedeli olarak tam 8 TL kesmişler. Tam bir facia. Çalışan bir birey olsam isterseniz 16 TL kesin ama şu olayı hem de benim gibi nice insanlara yapmayın. 39 liralık fatura kullanıyorum. Her zaman 41 lirayı geçiyor. Biz de alıştık bu durumlara bari 41 TL yazın o kadar gelsin. Durum ve vaziyet budur. Başka hat dahil kullanmak istemiyorum başka hat verseler telefon kullanmam ama yapma Turkcell bunu yapma yani...

Latif 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 24.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize borç açma ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön