07 Ağustos 2015

Turkcell Hat Açılmaması Ve Ekstra Ücret Talebi!

Yıllardı bu firmanın hattını kullanıyorum. Ama gel gör fatura özel hizmet bedeli. Görüşme ücreti yok ara ödeme bu nedir ya ben ilk defa böyle bir şey başıma geliyor. Bazı yetkilileri arıyorum her aradığım kişi farklı şeyler söylüyor. Bana numara veriyorlar burayı arayın diye kaç kere aradıysam aynı numarayı veriyorlar. Bu ne saçmalık. Bırakın bunları beyler olmuyor. 243 TL hizmet 36 TL. Fatura 280 TL fatura ödedim telefon açılmadı. Ve açılması için arama yapıyorum ara ödeme 100 TL borcunuz var diyorlar bu ne saçmalık bana bunu izah edebilir misiniz.

Mustafa 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 13.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön