25 Aralık 2015

Turkcell Hasta Birini Hasta Eden Gece Mesajı!

Abonesi olmaktan artık utandığım, sadece baz istasyonu olarak diğer operatörlere geçmediğim yani zorunlu olarak kullandığım hattıma bilgilendirme mesajı 01:59'da gelmiş, hasta yatağımdan uyandırılmış olup tüm günümü gecemi mahvetmiştir. Sabah soluğu doktorda aldım. Hasta olmak bir kenara o saatte SMS nedir?

Görsel ektedir, müşteriyi memnun edecek bir çözüm bulmadığınız takdirde ilgili bakanlığa veya rahatsız edildiğime dair görsel ile adli makamlara başvuracağımı tarafınıza bildiririm.

Fethi 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 29.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize gönderilen bilgilendirme mesajı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön