20 Mayıs 2016

Turkcell Hasar Servisine Ulaşamama!

Turkcell bayinden aldığımız cihazımız, bayi tavsiyesi ve gibi köklü bir kurumun güvencesiyle kasko yaptık, ücreti de ödedik. Şimdi cihazımızın ekranında sıkıntı mevcut garanti ve kasko kapsamındaki cihazımızı aldığımız bayiiye götürdük bizden 53275722** numaralı hasar servisini arayıp hasar numarası almamız gerektiğini söyledi, bizde öyle yaptık ama verilen numarayı defalarca aramamıza ve her aramada en az 20 dakika beklememize rağmen bir türlü cevap veren olmuyor. Böylesine köklü bir firmanın bu şekilde tutum içinde olması bizde hayal kırıklığı yaratmıştır halen sorunumuzu çözmüş değiliz ve muhatap bulamıyoruz derdimizi anlatacak. Bu durum Turkcell gibi bir firmanın kasko adı altında aldığı bu parayla haksızlık yaptığı izlenimi oluşmuştur!

Hasan 508 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.05.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön