Turkcell Hala Şifre Göndermediler!

Merve A. |

Profesyoneller kulübü şifresi edinmeye çalışıyorum. 24 saat geçmesine rağmen hala şifre göndermediler. Müşteri hizmetlerine defalarca başvurmama rağmen " biraz bekleyin en kısa sürede dönüş olacak " vs vs cevaplar aldım. Ne kadar bekleyeceğim sorusuna ise biraz daha deyip geçiştirdiler. Ayrıca hiç yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  10:51

  Müşterimizi 21.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Merve A.
  17 Haziran
  14:41

  konu önemini kaybetti artık şifreye ihtiyacım yok ancak 48 saat içinde gelecek denmesine ragmen 3. gün de geçti hiç bir şekilde dönüş olmadı. interaktif ortamda görüştüğüm müşteri temsilcilerinden de yardım alamadım . site sahibi trendyolu da gsm şirketine ait olduğunu söylüyor problemin . her neyse artık başta da dediğim gibi önemini kaybetti. ancak müşterilerinizin bu konuyu bilmesi gerektiğini düşündüğüm için bu açıklamayı yapıyorum.

 • 17 Haziran
  14:31

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.