31 Ağustos 2013

Turkcell Hala Hattımı Aktifleştiremedi!

Turkcell'den almış olduğum 530690**** numaralı telefon hattım borcundan dolayı icraya verildi. Borç tahsil edildi bitti arkasından hat kapalı olduğu halde adıma her ay yine fatura çıkarılmış. Ve ödediğim miktar kadar bir borç daha icraya verilmiş.

Müşteri hizmetlerine hem telefonla hemde mail yoluyla başvurmama rağmen cevap alamadım. İcraya verilmiş ve normalde de kullanılmayan bir hatta hangi hakla borç çıkar anlamadım. 536476**** nolu telefonun iki fatura gecikmesi vardı. Tüm borcu ödedim fakat hat aktifleşmedi. Müşteri temsilcisi hattın iptal olduğunu söyledi burada yazamayacağım kelimeler içimde çırpınmakta.

Hakan 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize geri verme kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön