24 Nisan 2013

Turkcell Hala Borçlu Görünüyorum!

2006 yılında Turkcell e 0 532 767 **** hattıma olan borcumdan dolayı adli takip yaşadım evime gelen Kadıköy icra dairesinin uyarı mektubu ile bende gittim ve 458 tl olan borca karşılık 500 tl ödedim. yaklaşık 3 yıl sonra 2009 yılında aynı aboneliğim için işyerime maaş haczi geldi ve 195 tl ödenmesi talep edildi. İşyerim bu parayı da icra dairesine yatırdı. Dedim herhalde icra dairesinin çıkarmış olduğu ekstra masraflar diye düşündüm.. geçen yıl avukatlar beni aynı borç için aradığında işyerimin gönderdiği paranın dekontunu faksladım. Artık bitti derken 2 gün önce farklı bir avukatlık firmasından yine aynı hattım için borcum olduğuna dair ( tutar belirtilmemiş ) bir yazı geldi artık yeter!

Murat 115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizi 29.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön