02 Ekim 2014

Turkcell Haksız Yurt Dışı SMS Ücretlendirmesi!

01.08.2014'te hattımı Turkcell'e taşıdım. Hattım şimdiye kadar iki kere faturalandı ve her ay detayıma baktığımda ''Yurt dışına atılan kısa mesaj ücretlendirme'' olarak benden 2-3 TL arası paketim dışında ekstra ücret alınmaktadır. Bu neye istinaden kesilen bir ücrettir, böyle bir işlem kesinlikle tarafımca gerçekleştirilmemiştir. Zaten paketimde her yöne 1000 sms vardır, ki sms kullanan biri değilim ayrıca hattım yurt dışına kapalı. Her ay benden kesilen yurt dışı SMS kayıtlarının ne olduğu hakkında bilgi talep etmekteyim. Ve yanlışlığın düzeltilmesi için acilen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Aysuman 1.581 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizi 13.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön