25 Eylül 2013

Turkcell Haksız Yere Yüksek Fatura Çıkardı!

15 yıldır Turkcell'liyim. Turkcell diğer operatörlere göre daha pahalı olmasına rağmen müşteri desteğine güvendiğim için kullanmaya devam ediyordum. Biz bize kamu paketini kullanmaktayım. Paketi aşmama yakın her ay mesaj geldiğinden dolayı paket aşımım daha önce gerçekleşmemişti. Bu ay hiç bir şekilde kalan dakika ile ilgili uyarı mesajı paket aşımıyla ilgili bilgilendirme gelmediği için ben de dakikalarımı kullanmaya devam ettim.

Fakat 65 Tl olması gereken faturam 300 dk aştığım için 221 Tl geldi. İtiraz için aradım, kendileri uyarı mesajının gönderildiği konusunda ısrarcılar oysa bende Turkcell'den gelen hiç bir uyarı mesajını silmediğim için gelmediğine eminim. Fakat hiç bir çözüme ulaşılamadı.

Serpil 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön