Turkcell Haksız Yere Yüksek Fatura Çıkardı!

Serpil K. |

15 yıldır Turkcell'liyim. Turkcell diğer operatörlere göre daha pahalı olmasına rağmen müşteri desteğine güvendiğim için kullanmaya devam ediyordum. Biz bize kamu paketini kullanmaktayım. Paketi aşmama yakın her ay mesaj geldiğinden dolayı paket aşımım daha önce gerçekleşmemişti. Bu ay hiç bir şekilde kalan dakika ile ilgili uyarı mesajı paket aşımıyla ilgili bilgilendirme gelmediği için ben de dakikalarımı kullanmaya devam ettim.

Fakat 65 Tl olması gereken faturam 300 dk aştığım için 221 Tl geldi. İtiraz için aradım, kendileri uyarı mesajının gönderildiği konusunda ısrarcılar oysa bende Turkcell'den gelen hiç bir uyarı mesajını silmediğim için gelmediğine eminim. Fakat hiç bir çözüme ulaşılamadı.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:06

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş