07 Eylül 2016

Turkcell Haksız Yere Yüksek Fatura!

Telefonuma SMS ile gelen hattının güncel faturasını görünce şok oldum. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ise telefonuna gelen reklamın onaylandığı ve bu nedenle olduğu belirtildi. Online işlemlerden fatura detayı kontrol ederek konuştum ve bilgim dışında bir işlem yapıldığını belirttim ve konuyu uzadığında yansıyan tutarı geri çektiler. mesaj otomatik sebi sebi adı altında geliyor aslında ve bu da Turkcell anlaşmalı ve bir tuzak kanımca çünkü hiçbir şeye üye olmadan ve onaylamadan bir hafta içinde SMS gelmeye ve güzellik ile ilgili bilgiler yer alan bir SMS geldi anladım bundanmış.

Müşteri hizmetleri iptal için bir numara verdi ve izin boşluk iptal diyerek gönderdiğimde gelen cevap şu Turkcell avantajlı kampanya, tarifeye hizmetlerinden sizi haberdar etmemiz gereken iznini iptal ettiniz, Turkcell kendi yaptığı şeye kendi düşüyor.

Seval 368 Okunma

Cevaplar

 • Seval 08 Eylül 2016

  Sosyal medyada daha bir çok sayfada bu durumunuzu reklam yaptım yapmaya da devam ediyor olacağım. . He unutmadan arayan kişi ben çok açık konuşunca ve konuya vakıf olunca demez mi Turkcell in iş ortağı bu uygulama ve bir çok firma bu şekilde işlem yapabiliyor diyor benim onayım olmadan hala size gelen ekranı onaylamışsınız, bu nedenle mesaj gelmiş deniyor. Adamı hasta eder bu firma ve çalışanları.bence sizin Turkcell olarak yeni sloganınız turkcellle yolun bir daha, kazıklan sonra aran bir dahaaaa... Çok iyi uydu bu yaaa kullanın, iyi prim yaparsınız.

 • Seval 08 Eylül 2016

  Arayan yetkili prosedür ve hattın yasal kullanımı ile sözleşme kararının bir maddesi olarak böyle bir işlem yapılabileceğini aktardı. Demek oluyor Turkcell yasal hat kullanım sözleşmesinde tüketiciyi yolmak da var ben bunu anlıyorum ve bunu dediğimde tekrar başa dönüp sizi kaybetmek istemeyiz vs... Hep aynı konu. Sözleşmeyi mail olarak bile atmiyorsunuz benim görmediğim yasal madde için ne memnuniyetinin bahsediyorsunuz ki... En kısa surede operatör değişikliği yapacağım. . Arayan son son sözüm bu ve yolabildiklerinizi yolun dedim. Bana hala ücret iadesi yapılmış diyor utanmadan.

 • Seval 08 Eylül 2016

  Arayan yetkili prosedür ve hattın yasal kullanımı ile sözleşme kararının bir maddesi olarak böyle bir işlem yapılabileceğini aktardı. Demek oluyor Turkcell yasal hat kullanım sözleşmesinde tüketiciyi yola da var ben bunu anlıyorum ve bunu dediğimde tekrar başa dönüp mızı kaybetmek istemeyiz vs... hep aynı konu. Sözleşmeyi mail olarak bile atıyorsunuz benim gormedigim yasal madde için ne memnuniyetinin bahsediyorsunuz ki... En kısa surede operatör değişikliği yapacağım. . Arayan son son sÖzüm bu ve yolabildiklerinizi yolun dedim. Bana hala ücret iadesi yapılmış diyor utanmadan.

 • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2016

  Müşterimiz ile 08.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön