Turkcell Haksız Yere Ücretlendirme Yapıyor.

Emre K. |

Turkcell'den haftalık 1 GB internet paketi satın aldım. Bakiyemde 300 MB internet paketim olmasına rağmen 10 dk sonra internetten çıktım bakiyeme baktığımda 300 MB internetim bitmiş ve bakiyem de 20 TL'ye yakın para alınmış haberim yok ve Turkcell bunu sürekli yapıyor. Bilgilendirme sms'i göndermiyorlar. Turkcell kullandığıma pişmanım. Bakiyede para olunca Turkcell hemen bir numarayla parayı alıyor. Hattımı başka operatöre taşıyacağım. Turkcell mağdur etti.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  14:34

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Aralık
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.