Turkcell Haksız Yere Ücret İstiyor!

Faruk E. |

Yeni model telefonları kullanmak için gereken sim kart küçültme işlemi için arkadaşımla Eskişehir Espark AVM'de bulunan Turkcell İletişim Merkezi'ne (Ersa İletişim) gittik. Sim kartın çip kısmını çıkartmak için elindeki kesme aletiyle kartı küçültüp, 5 saniye bile sürmeyen bu basit işlem için 5 TL ücret isteyebilen bir mağaza, Turkcell'in müşteri memnuniyeti ilkesini ve marka imajını maalesef ki gözümde zedelemiştir. Üstelik çağrı merkezini aradığımda da bu fiyat politikasının mağazaların insiyatifine bırakıldığı söylendi. Bu kadar anlamsız bir şey için para ödemiş olmayı gerçekten hazmedemiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk E.
  08 Ocak
  18:04

  Biraz önce Turkcell'den arandım ve 5 TL'nin bir sonraki fatura döneminde fatura tutarından düşüleceği söylendi. Bu da böyle bir bilgi olsun, madem aradılar haklarını yemeyelim şimdi

 • 08 Ocak
  16:43

  Müşterimiz ile 08.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Simkart Değişikliği ve Ücreti hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Ocak
  16:41

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Değerli Müşterimiz,

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.