14 Haziran 2014

Turkcell Haksız Yere Tüm Hatlarım İptal Edildi Ve Sonuç Alamıyorum.

Turkcell TİM'den cep telefonuyla birlikte, taksitle tablet aldım. Evraklar imzalandı ve cihazlar teslim edildi. Üç aç taksitlerini ödedim, bu arada bana evraklarınızda eksiklik var diye mail geldi. Yine gittim nüfus cüzdan fotokopisini sundum. Bana kampanyadan cayma bedeli diye 404 tl fatura çıkarmışlar. Tabii ki kabul etmedim.

Mailler attım, ilgili yerlerle görüştüm, yanlışlığın benden değil kendilerinden kaynaklandığını belirttim. Hiçbir sonuç alamadım ve en sonunda Turkcell hatlarımın tamamı görüşmelere kapatıldı.
Açıklamada ise, dosyanız inceleniyor size en yakın zamanda döneceğiz diyorlar. Başka açıklama yok.
Yani Turkcell'e hiçbir borcum yok. Buna rağmen hatlarım açılmıyor. Siz olsanız ne yaparsınız.

Yunus 490 Okunma

Cevaplar

 • Yunus 09 Ağustos 2016

  Turkcell a. ş. 2014 yılında yaptığım haklı itirazları hala inceliyorsunuz demek ki. Benim gibi belkide 10 yıldır turkcell'e çalışan müşterinizin kaybettiniz. Kına yakın.

 • Yunus 14 Haziran 2014

  Sayın Şikayetvar.com yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Konuyu ilgili firmaya ilettikleri için. Ancak Turkcell firması verdikleri cevapta "41295813 nolu form inceleniyor size haber verilecek " diye kesip atıyorlar. Ne var ki, hatlarım hala görüşmelere kapalı. Hatlarımı görüşmelere açın ve hangi inlemeyi yaparsanız yapın diye cevabi bir yazı gönderdim. Lütfen bu adamlara derdimi anlatın. sizden rica ediyorum

 • Turkcell Temsilcisi14 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön