25 Şubat 2013

Turkcell Haksız Yere Param Kesildi!

Benim şikayetim hattımdan haksız yere paramın kesilmesidir ban 21-02-2013 günü paketimin yenileme süresinin geldiği mesaj geldi hatta da para olmadığından yenilenemediğini yazıyordu bende gidip 20 tl para yükledim paketimin yenilenmesi için ve yenileme mesajının gelmesini beklerken benim internet kullanımı adı altında hattımdan para kesildiğini gördüm ve hattımda 3 tl kalana kadar sürekli bu kesinti devam etti.

Benim Turkcell üzerinden hiçbir internet kullanımım olmamıştır ve kesinlikle hiçbir internet paketinde üye değilim ama buna rağmen benim hattımdan para kesilmesi olmuştur haksız yere yapılan bu kesintilerin iade edilmesini istiyorum.

İbrahim 61 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim17 Nisan 2013

    bukadar pahalı bir internet kullanımı nerde var..? turkcellden ben şahsen internet kullanmadım ama buna rağmen internet kullanım bedeli altında para kesintileri oldu ben bundan şikayetçiyim.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön