09 Mart 2016

Turkcell Haksız Yere Kesilen Servis Abonelik Faturaları.

1 Ocak 2016 tarihinde nereden olduğu belli olmayan bir mesaj aldım. Bu mesaja göre benim herhangi bir talebim olmadan “Öğrenme Kulübü” adlı bir uygulamaya kayıt olduğuma dair ve bu uygulama için ücret kesileceğine dair bir bilgi aldım. Öncelikle söylemek gerekir ki böyle bir uygulama için kesinlikle isteğimle onay vermedim. Bu mesajın hemen ardından aynı saat ve dakikada aşağıda görmüş olduğunuz iptal mesajını da aldım. Bu mesaj açıkça belirtmektedir ki, bu servisten aboneliğim iptal edilmiştir. Bu abonelik iptal edildi mesajının ardından 1 ay sonra iptal yazılmaması durumunda üyeliğin yenileneceğine dair bir mesaj daha alınmıştır. Bu mesajlar okunduğu zaman açıkça anlaşılan durum; üyeliğim ocak ayında başladığı gibi bitmiş olması
gerekiyor. Ancak 28 de sanki üyelik iptal edilmemiş gibi resim 2'deki mesaj
geliyor ve ben bugüne kadar bu servis hizmetini aldığımı bile bilmeden para ödüyorum.

Uygar 416 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön