Turkcell Haksız Yere İcraya Verildim.

Nuri K. |

Kağıthane'den Özgenç İletişim diye bir bayiden 0530 8479*** no'lu hattı oğlumun kullanması için satın aldım, her yöne 500 dak olarak satıldı bana çok geçmedi oğluma mesaj gelmiş dakikalarınız bitiyor diye. Sonra Turkcell'i aradım daha bu hattın dakikaları bitmiş olamaz diye ama çok komiktir ki böyle bir bayimiz yok dediler Allah Allah dedim ben Turkcell'den hat alıyorum koskaca Turkcell'den ama çakma bir bayiden mi aldım dedim kendi kendime.

Sonra bayiyi aradım nasıl olur bizim adımız Özgenç İletişim adresimiz Hamidiye Mah Girne Cad no: 51 Kağıthane İstanbul dediler tel no'muzda 0212 295 0585 diye bilgi verdiler. Borç 1000 tl'ye yakın olmuş kullanmadığım bir hat için yapılana bakar mısınız ya.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  11:44

  Müşterimiz ile 10.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Ekim
  13:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.