31 Ekim 2016

Turkcell Haksız Yere Hattımın Aramalara Kapatılması.

15 Eylül 2016 tarihinde ***'dan Turkcell'e numara taşıma yoluyla geçiş yaptım. Geçiş işlemlerimi Yalova'da ki Turkcell iletişim merkezi olan Alper İletişim' den gerçekleştirdim. Tüm evraklarımı teslim etmeme rağmen Turkcell'den tarafıma gönderilen SMS'te evraklarımın eksik olduğu, yeniden iletişim merkezine evrak teslim etmem gerektiği bildirildi.

Ekim ayının başlarında tekrar evraklarımı aynı iletişim merkezine teslim etmeme rağmen, aynı SMS daha sonra tarafıma tekrar gönderildi. Turkcell iletişim merkezini (532'yi) aradığımda bayi ile tekrar görüşmem istendi. Bayiye tekrar 3. kez evraklarımı 29 Ekim günü teslim ettim ama hattım Turkcell tarafından aramalara kapatıldı. Bayi ile görüştüğümde Turkcell'i, Turkcell'i aradığımda da bayi ile görüşmem gerektiği tarafıma söylendi. İki taraf da topu birbirine atıyor. Yapılan yanlışlığın faturası neden aboneye kesiliyor, neden ben mağdur ediliyorum?

Mehmet 169 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön