13 Şubat 2014

Turkcell Haksız Yere Hattımı Kapattı!

Turkcell kendisinden aldığım 35 adet m'm hattı ve diğer operatörden taşıdığım 148 adet hattı bana herhangi bilgi vermeden ve benim iznim olmadan benim hat taşıma için verdiğim evrakta usulsüzlük yaparak hatlarımı kapatmıştır. Savcılıkta dahil olmak üzere Turkcell BTK'yı bile takmıyor. tüm telefon ile yaptığım itirazları ciddiye almadı.

Kurumum Turkcell tarafından bilerek ve istenerek mali zarara uğratılmak istenmiştir. Bu denli yaşanan olaya rağmen Turkcell'den savcılık şikayetine rağmen cevap alınmamıştır. Turkcell bilgim ve iznim olmadan kapattığı hatlar için benden faturaları ödememi istiyor. Böyle bir operatör hizmeti dünyanın hangi ülkesinde var?

Tamer 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimizi 21.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön