Turkcell Haksız Yere Faturalandırma Yapıyor!

Burcu G. |

Yaklaşık 10 yıllık Turkcell müşterisiydim. Hattımı 7-8.05.2014 tarihlerinde farklı bir operatöre geçiş sağlamak için sözleşme gerçekleştirdim,geçiş işlemim 11.05.2014'te tamamlandı.Ancak Turkcell’de fatura kesim tarihim 10.05 olduğu için,1 günlük kullanım bedeli olarak tam ay fatura kesmişler.

Faturanın iptal edilmesi ya da kullandığım 1 günlük ücretin alınması için 23.06.2014 tarihinde müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, kurallar gereği fatura kesilmesi sonrası geçiş yapılması halinde; faturanın tam kesildiği, kesinlikle faturanın iptal edilmediği ve ödemenin yapılması gerektiği bilgisi iletildi,Turkcell, 1 günlük kullanılan hizmet için, tam ay faturalandırılma yapılıyor.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu G.
  24 Haziran
  13:43

  Tarafıma herhangi bir bilgi iletilmemiştir, ben aradığım zaman bilgi alabildim, şikayetim devam etmektedir, tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır,

  müşteri şikayeti ile ilgilenilmeden hazır, kalıplaşmış metinlerle cevap veren firma, müşteri memnuniyetini hiç düşünmüyor,

 • 23 Haziran
  16:31

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Haziran
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.