Turkcell Haksız Yere Alınan Ücret!

Emre S. |

Turkcell'den kullandığım kontörlü vınn kapanmaması için 6 ayda bir 12 TL'lik haftalık paket yüklemesi yapmaktayım fakat Turkcell bu yüklemede ek olarak 3'er TL ücret ödemeyeyim diye yıllık 51 TL'lik abonelik paketine beni üye yaptı. Konuştuğum müşteri temsilcisi bana 51 TL olarak herhangi bir ücret belirtmemiştir bunun iadesinin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Ben hattım kapanmasın diye 12 TL'lik ücreti ödeyip yüklemek istiyorum 3 TL ödemeyeyim diye 51 TL ödemek istemiyorum. Bununla ilgili tarafıma iade ve geri dönüş sağlanmaz ise her gün çağrı merkezini aramaya ve şikayet etmeye devam edeceğim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre S.
  24 Kasım
  09:39

  HİÇMEMNUN EDİCİ BİR FİRMA DEĞİL

 • 22 Kasım
  14:51

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Kasım
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.