18 Kasım 2014

Turkcell Haksız Yere Alınan Ücret!

Turkcell'den kullandığım kontörlü vınn kapanmaması için 6 ayda bir 12 TL'lik haftalık paket yüklemesi yapmaktayım fakat Turkcell bu yüklemede ek olarak 3'er TL ücret ödemeyeyim diye yıllık 51 TL'lik abonelik paketine beni üye yaptı. Konuştuğum müşteri temsilcisi bana 51 TL olarak herhangi bir ücret belirtmemiştir bunun iadesinin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Ben hattım kapanmasın diye 12 TL'lik ücreti ödeyip yüklemek istiyorum 3 TL ödemeyeyim diye 51 TL ödemek istemiyorum. Bununla ilgili tarafıma iade ve geri dönüş sağlanmaz ise her gün çağrı merkezini aramaya ve şikayet etmeye devam edeceğim.

Emre 311 Okunma

Cevaplar

  • Emre24 Kasım 2014

    HİÇMEMNUN EDİCİ BİR FİRMA DEĞİL

  • Turkcell Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön