09 Mayıs 2013

Turkcell Haksız Yere Alınan Sim Kart Ücreti!

0535681**** nolu hattın sahibi olarak kaybetmiş olduğum sim kart talebi için Ankara Aydınlıkevler Turkcell İletişim Merkezinden başvurdum, 16 tl ücret alınarak yedek sim kart verildi. (internet sitenizde 12.5 tl olmasına karşın) Kaç senelik müşteriniz olarak haksız olarak alınan bu ücretin tarafıma iade edilmesini aksi takdirde tüm ailemin Turkcell hatlarını iptal etmekle kalmayıp tüm yasal haklarımı kullanacağımı üzülerek tarafınıza bildiriyorum.

Koray 51 Okunma

Cevaplar

  • Koray19 Mayıs 2013

    14.05.2013 tarihinde cevap verildiği söylenmesine rağmen böyle bir arama yapılmamıştır. Acilen tarafıma dönülmesini aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağım.

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 14.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize yedek simkart işlemleri ve ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön