Turkcell Haksız Yere Alınan 5 TL!

Emrullah T. |

Turkcell'de mevcut tarifemde 2 GB internetim var. Paketim bittiğinde mesaj geliyor bende hemen müşteri hizmetlerini arayıp ek paket alıyorum. Ek paket alınana kadar kullanılan 0.01 MB internet için 5 TL faturama yansıtılıyor ve iptal edilmiyor. Faturamı incelediğimde geçen ayda aynı şekilde olduğunu gördüm.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  11:58

  Müşterimiz ile 30.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. İnternet kullanımları için gelen SMS 'lerde son 1 saat içerisinde yapılan internet kullanımları dahil değildi. Müşterimiz aşım ücreti ödemek istemiyorsa paketi bitmeden ek paket alması sağlıklı olacaktır. Bilgisi paylaşıldı.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Haziran
  14:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.