Turkcell Haksız Vergilendirme Yaptı!

Abdurrahman B. |

3G internet için kullandığım Turkcell hattımı faturalıdan kontörlüye çevirdim. İşlemimi 7. ayda yaptığım için aylık iletişim vergilerini yıl sonuna kadar toplu olarak vermem gerektiği söylendi. Peki lira yüklediğimde iletişim vergisi kesilecek mi tekrardan dediğimde aldığım cevap "evet" oldu. Yani yılın son altı ayının vergilerini 2 kez ödemiş olacağım.

Vereceğim 3 kuruşluk vergi belki ama şunu unutmasın sevgili Turkcell ailesi; 40 liralık para için beni haciz lafıyla korkutmaya çalışıyorsunuz, yaptıklarınızın her birini araştırıp yönetici isimleri vererek reklam edeceğim, sadece burada değil yazılı ve görsel basında ilanlar vererek de.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahman B.
  22 Kasım
  21:58

  ilk kez şikayet yazdım ve aldığım feedback sıfır

 • 20 Kasım
  14:36

  Müşterimizi 19.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 19 Kasım
  21:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.