Turkcell Haksız Ücretlendirmenin İadesini İstiyorum.

Aycan Ö. |

Turkcell faturama Kontra Dijital A.Ş Firmasıyla İnternet'ten onayım ve bilgim olmadan indirme yapıldığı, ücret kesildiği bilgisi verildi. Önceki ay faturamda 42 TL, güncel faturamda 14 TL Ücret yansımıştır. Turkcell firması onay verdiğime dair hiçbir kanıt gösteremediği halde itirazımı da kabul etmedi.

Sorunun Turkcell müşterilerinin çoğunda olduğunu Sikayetvar adresinden öğrendim. Kontra Dijital ve Turkcell in hukuksuz kesilen ücretlerin iadesini ve firmanın dijital ortamda Telekom şirketleri aracılığıyla yaptığı yanıltıcılığın durdurulmasını istiyorum. Bu hukuksuzluk düzeltilmezse her türlü yasal işlemi yapacağım. Hattımı kapattıracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  17:39

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Aralık
  14:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.