Turkcell Haksız Ücretlendirme/Hesap Kesim Tarihi Değişikliği!

Burcu Çıkrıkcıoğlu A. |

Talebim olmadan Turkcell çağrı merkezi tarafından aradılar ve hesap kesim tarihimi değiştirme önerisinde bulundular, kabul ettim. Bu durumda kullanım sürem o ay için 1,5 aya çıkmış oldu ancak kullandığım pakete dakika eklemedikleri için doğal olarak paketi aştım. Ortalama 75-80 TL olan faturam 200 TL aştı ve ödemek zorunda kaldım. Önce aradım, eski tarihli olarak paket arttırımı yapalım 100 TL civarı bir ödeme yaparsınız dediler, ancak konuşmanın devamında miktar yine arttırılınca kabul etmedim. Sonra 2 ayrı yazılı itiraz başvurusu yaptım, 15 gün içinde dönüş olması gerekirken yapılmadı. Dün aradığımda da mail ile bilgi verildiği not alınmış dendi, bana gelen bir bilgi olmadı.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  14:59

  Müşterimizin 04.12.2014 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Şubat
  13:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.